Áčku se nedaří

V sobotu 12. 10. vyrazilo naše ÁČKO do Rapotic a na palubě autobusu chybělo několik hráčů: Kostroun, Poul, Štefl, Mauer, Vítámvás a Šlechta.

Domácí byli výrazně zkušenějším a urostlejším týmem a tudíš jim vyhovovalo podmáčené a hrbolaté hřiště. Pacovští kvůli vysokému napadaní soupeře museli často volit dlouhý balón, který v drtivé většině skončil na hlavě domácích. Ti si tak již od začátku vytvářeli tlak a velkým počtem standardních situací. Ve 24. minutě se k centru ze strany dostal Adamenko a poslal domácí do vedení 1:0.

O 2 minuty později bylo ještě hůř. Našemu brankáři Nowákovi se nepovedla rozehrávka a Šmarda už měl lehkou práci 2:0.

V 1. minutě druhé půle si naše obrana dávala přednost při odkopu míče, čehož využil Palát a zařídil domácím tříbrankové vedení. Našim hráčům se nedařilo, byli z nich cítit bezmoc a nejistota. Často kazili jednoduché přihrávky, čehož využil náš soupeř a vstřelil nám ještě další tři branky. V 84. minutě se ve vápně skvěle uvolnil Michálek, jeho střelu gólman vyrazil jen před Hoješovského, který pohodlně dopravil míč do sítě a korigoval na konečných 6:1.

Příští týden v neděli do Pacova zavítá tým z Chotěboře.