ÁČKO SE SE SEZÓNOU ROZLOUČILO VÍTĚZNĚ

V sobotu 15. 6., v posledním kole krajského přeboru přivítalo ÁČKO soupeře z Okříšek.

V 8. minutě udělala obraná hostí chybu v rozehrávce, míče se zmocnil Štefl, který předložil Tomáši Faltýnkovi a ten poslal balón do sitě 1:0. Pacov byl nadále lepším týmem, ale velké šance se nepovedlo proměnit. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas si pro přítomné fanoušky připravil gólové hody. V 55. minutě přízemní ranou srovnal hostující Veleba 1:1. O 9 minut později se k míči dostal Tomáš Mauer a po 80 metrů dlouhém sprintu a křižné střele poslal Pacov do vedení 2:1. O 3 minuty později bylo ještě veseleji. Heřman skvěle našel před brankou Vláďu Štefla a ten už měl lehkou práci 3:1. 87. minutě krásnou střelou o tyč snížil na 3:2 Bence, ale pak už se radovali pouze domácí. V 89. minutě se ukázali naši dorostenci. Holejšovský posunul na Lukáše Kubů, ten našel ve vápně Luďka Šlechtu a ten Pacovu vrátil dvoubrankové vedení 4:2. V poslední minutě řádné hrací doby se po rohovém kopu do balónu opřel Tomáš Kabíček a soupeři odbila pátá.

Pacov tak v posledním kole porazil Okříšky 5:2 a se sezónou se rozloučil vítězně.

Už před zápasem bylo jasné, že naše ÁČKO jako nováček krajského přeboru obsadí 7. místo.

Děkujeme fanouškům za skvělou podporu po celou sezónu a těšíme se na Vás v srpnu.