B-tým remizoval v páteční dohrávce s Jiřicemi

B- tým přivítal netradičně v pátek na domácím hřišti soupeře z Jiřic.

Utkání nezačalo pro náš tým dobře, kdy již v 10. minutě inkasoval. V 17. minutě to pak bylo už o dvě branky. Ve 26. minutě se pak vážně zranil Zdenko Rybčák a musel na nosítkách hřiště opustit. Další vyšetření ukázalo předrženou achillovu šlachu. Zdenkovi přejeme brzké uzdravení.

V dalším průběhu utkání hra nebyla pohledná ani z jedné strany. Naši snahu o korigování výsledku brzdilo spoustu nepřesností. Dočkali jsme se až v 45. minutě, kdy odražený míč uklidil do soupeřovy sítě Kučera.

Krátce po začátku druhé půle se dokázal prosadit Kuran a vyrovnat tak na 2:2. Po zbytek utkání se však opakoval scénář z prvního poločasu, kdy se hra odehrávala především ve středu pole. I přes několik šancí se ani jednomu s týmů skórovat nepodařilo a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2.

Sestava: Svoboda; Tenkl, Bezemek, Plášil, FLígr; Přibyl D., Šlechta st., Kučera, Přibyl J.; Rybčák, Kuran

Střídali: Matijko, Rathouský, Pražák, Kubů L., Strnad