A-tým porazil doma Kostelec

V rámci 17. kola I.A třídy mužů zavítal na náš stadion soupeř z Kostelce. Utkání začalo ve vysokém tempu, kdy se především Pacov pokoušel dostat do koncovky, branku soupeře se mu však ohrozit nepodařilo. Postupem času tempo opadávalo a do hry se ve větší míře dostával i soupeř. Skóre se měnilo až ve 38. minutě kdy křižnou střelou z hranice vám posunul stav utkání na 1:0 Kostroun. Tentýž hráč dostal míč do branky i krátce poté, kdy hlavou usměrnil míč po rozehrané standartní situaci, avšak byl mu odmáván ofside. Náš tým to nemuselo mrzet protože se ve 42. minutě prosadil Štefl – 2:0.

Ve druhém poločase se Pacov snažil kontrolovat hru, nedařilo se mu to ale dle jeho představ. Hra byla neurovnaná plná nepřesností, soupeř se ale k zakončení nedostával. To se mu podařilo až v 80. minutě kdy Nowák vytěsnil míč konečky prstů na tyč a následné nebezpečí již zažehnal Kabíček. Hned z protiútoku se zjevil na středu soupeřova vápna osamocený Vítámvás a nedal hostujícímu brankáři šanci. V následujících minutách se ještě dostal do šance Poduška a jeho nepovedenou střelu mohl do sítě dopravit opět Vítámvás, tentokrát byl ale Brankář proti. Konečné skóre zápasu je tedy 3:0.

Pacov si tak připsal důležité tři body v boji o první místo.

Sestava: Nowák; Pražák, Kabíček, Kos, Bártů; Šauer, Jeřábek, Kostroun, Štefl; Poul; Faltýnek

Střídali: Mauer, Vítámvás, Poduška, Šafařík,