Nowákova kouzla na výhru nestačila

O pouťové sobotě vyrazilo naše áčko do Bystřice nad Perštejnem. K dispozici nebyli: Kostroun, Poul, Michálek a Štefl.

Domácí začali aktivněji, ale pacovští brzy vyrovnali hru. V 18. minutě byl do brejku vysunut Holejšovský, který si skvěle pokryl balón a střelou o horní tyč nás poslal do vedení 0:1. Domácí se po obdrženém gólu začali více tlačit do útoku, ale Martin Nowák na brankové čáře vytahoval jeden skvělý zákrok za druhým a i jeho zásluhou jsme šli do kabiny za příznivého stavu.

Druhý poločas začal přesně tak, jak skončil ten první. Domácí tlačili do naší zatažené obrany, pacovská protihra byla slabá a tak jsme čelili konstantnímu tlaku. Zde je znovu potřeba vyzdvihnout našeho brankáře Nowáka, který svými zákroky přiváděl domácí k šílenství. V 90. minutě však kouzlo vyprchalo a poté, co jsme nedokázali odkopnout balón, vyrovnal domácí Žila.

Krátce po zápase bylo z hráčů cítit zklamání, ale bod určitě není zklamáním.

Příští týden v SOBOTU hostíme na domácí půdě Okříšky.