ÁČKO PROHRÁLO S VRCHOVINOU B

V neděli 22. 9. přivítalo ÁČKO na domácí půdě rezervu Vrchoviny posílenou o několik hráčů áčka, kteří v prvním týmu nemají takové vytížení. Trenér Marek Císař při skládání základní jedenáctky nemohl počítat s: Kostrounem, Poulem, Vítámvásem a Šafaříkem.

V 5. minutě se po naší standartce dostal soupeř do rychlého protiútoku, Boušek předložil míč před prázdnou bránu Chodilovi a ten poslal našeho soupeře do vedení 0:1. Pacovští postupně přebírali iniciativu, ale z vytvořených šancí se nedokázali prosadit, a tak se šlo do kabin za tenkého vedení hostů.

V 56. Minutě obdržel druhou žlutou kartu Sytař a Vrchovina šla do deseti. Domácí od té doby byli častěji na balónu, ale v 65. minutě využil skulinku v naší obraně Horníček a obloučkem přes brankáře Nowáka zvýšil na 0:2. Pacovští se nadále snažili proniknout do obranného valu Vrchoviny, to se povedlo až v 90. minutě zápasu, kdy se k balónu dostal náš kapitán Štefl a upravil skóre zápasu na konečných 1:2.

Příští týden zajíždí náš první tým do Bystřice nad Perštejnem.