Áčko podlehlo Pelhřimovu

V prvním kole nejvyšší krajské soutěže jsme na domácí půdě přivítali FK Maraton Pelhřimov. Pelhřimovští v minulé sestavě sestoupili v divize (4.liga) a tak do zápasu vstupovali jako favorit.

Status favorita hosté potvrdili ve 14. minutě, kdy se po rohovém kopu a následné hlavičce dostali do vedení 0:1. Náš soupeř nadále posílal nebezpečné balóny do našeho vápna, ale balón v síti jsme do poločasové přestávky už neviděli.

Druhý poločas začal v podobném duchu, jako skončil ten první. U hostujících hráčů byla s přibývajícím časem vidět mírná nervozita, jelikož stále vedli pouze o jednu branku. V 71. minutě je však uklidnil Morava, který využil skulinky v naší obraně a upravil skóre na 0:2. Pacovští stáhli hru na 3 obránce, snažili se utkání zdramatizovat, z čehož vznikali šance Pelhřimovských, kteří útočili do otevřenější obrany. Žádná z těchto šancí gólem neskončila a Pacov tak po bojovném výkonu podlehl Pelhřimovu 0:2.

Příští týden zajíždí náš tým do Nové Říše.