BÉČKO NEDALO OBRATANI ŠANCI A PŘEJELO JÍ 6:2

Béčko si chtělo napravit reputaci po zápase s Ústrašínem. Hned ze začátku pacovští převzali iniciativu, drželi balón a neustálým tlakem nedali hostům vydechnout. Po několika šancích se prosadil střelou na zadní tyč Kuba Poduška. Tlak pokračoval až do poločasu. Chvíli před koncem se prosadil hlavičkou kapitán Marcel Pučálek.

Hned ze začátku druhého poločasu dostali hosté červenou kartu, se kterou se nedokazali smířit. Krátce po 60. minutě se prosadil po nákopu za obranu David Šafařík. Poté si střelu z vápna od nohy Marcela Pučálka, jak je jíž zvykem, srazil kapitán hostů Josef Pavelec. Tímto gólem začal historický moment pacovské legendy Petra Petrů, známého pod přezdívkou „Bary“, který na tento gól přihrál. Ke konci si nacvičeným signálem po rohovém kopu připsal gól i Luděk Šlechta starší. Ale nejlepší moment celého zápasu přišel až v poslední minutě, kdy si po pozemním centru naběhl již zmíněný Bary a zakončil to nechytatelně proti směru brankáře a upravil tím skóre na 6:2. Přístí víkend bude hrát béčko druhé derby v řadě a to na hřišti Hořepníka.