BÉČKO NEZVLÁDLO UDRŽET ZÁPAS V ÚSTRAŠÍNĚ

V sobotu naše béčko odehrálo v Ústrašíně první kolo Okresního přeboru. Béčko vstoupilo do soutěže dobře, když se v 9. minutě po kombinaci na pravé straně prosadil Kuba Poduška po střele na přední tyč. Béčko pokračovalo v tlaku a ve 20. minutě prosadil z penalty Marcel Pučálek po faulu na Luďka Šlechtu. Ovšem poté náš výkon upadal. Ve 34. minutě domácí snížili po nedorozumnění v obraně během rohového kopu. V té době se taky začal projevovat špatný výkon rozhodčího (během zápasu rozdal 10 žlutých karet, pozn. autora). Skóre v poločasu 1:2.

Druhý poločas se nesl ve stejném rytmu jako skončil první. Domácí tedy drželi balón a hrozili ze standartních situací. Domácí se však znova prosadili z rohu tentokrat po odrazu a pozdní reakci našich svěřenců. Ke konci zápasu šli vidět emoce kvůli výkonu rozhodčího, kdy několikrát otočil faul či aut a v 89. minutě vyloučil našeho Honzu Kučeru po druhé žluté kartě a bude tedy chybět přístí víkend.